in

Nişanlandığı ABP Genel Lider Yardımcısı’nın evli olduğunu öğrenen bayan Esra Erol’la çıktı, genel lider yayına bağlandı

Kendisine ilişkin bir paklık şirketi olan 2 çocuk annesi Nergiz Hanım, kendisini evliliğe ikna eden 63 yaşındaki Anadolu Birliği Partisi Lider Yardımcısı Hüseyin Kuvvetli tarafından kandırıldığını söyledi. Evlilik hazırlığında olan Güçlü’nün aslında evli olduğunu söyleyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

“KENDİME ÇOK KIZIYORUM”

“KARI-KOCA OYUNU GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ”

Birlikte yemeğe gittikleri arkadaşlarının “Sizi karı-koca olarak tanıtırsam fakat konuta alabilirim” dediğini söyleyen bayan sonrasında yaşananları şöyle anlattı:

“Sonra o karı-kocalık gerçeğe dönüştü. Bana bekar olduğunu, eşinden ayrılmış olduğunu söylemişti. Durumunun uygun olduğunu da söyledi, her şeyle ilgileniyordu. Beni ünlü bir aileden olduğuna inandırdı. Birebir konutta kalmaya başladı. Babadan kalma bir yerden bana bir para kaldı 50 bin lira, parayı benim hesabıma yatıralım dedi. Sonra ailesiyle tanıştım ve nişan yaptık. ‘Evlenelim’ deyince de ‘ben zati evliyim, seninle evlenemem” dedi.

SAVLARI KABUL ETMEDİ

Akabinde Lider Yardımcısı Hüseyin Güçlü canlı yayına katıldı. Kendisine gelen suçlamalarla ilgili Güçlü, “Ailemle filan tanıştırmadım. 3 yıldır farklı yaşıyorum ben. Bir sebepten ötürü boşanamıyorum” diyerek savların hiçbirini kabul etmedi. Bugüne kadar 3 evlilik yaptığını söyleyen Güçlü’nün aslında 5 evlilik yaptığı da ortaya çıktı.

Hüseyin Güçlü’nün karısı da canlı yayına bağlanarak, “Bizim çok olağan ve hoş bir evliliğimiz vardı. İhanet sebebiyle ayrıldık” dedi.

GENEL LİDER CANLI YAYINDA

Bugünkü programa Nergiz Hanım ile birlikte Hüseyin Şiddetli da katıldı. Bu sırada canlı yayına telefonla bağlanan Anadolu Birliği Partisi Genel Lideri Bedri Yalçın ise husus hakkında bilgisi olmadığını tabir ederek, “Ben evli olduğunu bilmiyordum, disiplin konseyine sevk ediyorum” sözlerinde bulundu.

Anadolu Birliği Partisi Genel Lideri Bedri Yalçın

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Art Sokaklar’ın yıldızı Yüsra Geyik koronavirüse yakalandı

Sunucu Bircan Bali’nin estetiksiz hali ağızları açık bıraktı