in

Oyuncu Sanem Çelik, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı

Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil’in başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, dün akşam 187. yeni kısmıyla ekrana geldi. EDHO’da Ceylan büyük bir komplonun kurbanı oldu. Ceylan kaçırılarak rehin alındı.

HIZIR’IN KUCAĞINDA CAN VERDİ

Final sahnesinde ise toplantıdan çıkan Hızır, karşısında bir minibüsten indirilen ve elleri bağlı olan Ceylan’ı gördü. Ceylan araçtan indirildiği sırada, minibüsteki bireyler tarafından sırtından vuruldu. Hızır ise gözleri önünde vurulan Ceylan’ın şokunu yaşadı. Ceylan, Hızır’ın kucağında hayata gözlerini yumdu.

OKTAY KAYNARCA ARKADAŞINA VEDA ETTİ

Dizide Ceylan karakterini canlandıran Sanem Çelik ise 187. kısımla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a veda etmiş oldu. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca kısım yayınlandıktan sona toplumsal medya hesabından Sanem Çelik ile bir fotoğrafını paylaşarak “Güzel bayan hoş kal” diyerek rol arkadaşına veda etti.

EDHO’DAN AYRILDI

Sanem Çelik ise Instagram’dan diziye veda paylaşımı yaptı. Dizinin birinci dönemlerindeki manzaralarını paylaşan ünlü oyuncu, “Bir Ceylan geçti yeterli ki!” notuyla EDHO’ya veda etti. Çelik’in veda paylaşımına rol arkadaşlarından da yorum gecikmedi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Survivor 2021’de adaya veda isim Gonca oldu

Sadakatsiz’in başrolü Melis Sezen yeni kısma saatler kala heyecanı arttırdı: Bu sefer çok kötü