in

Özge Özpirinçci’den polis baskını açıklaması

Özge Özpirinçci, Yeniköy’deki meskeninde doğum günü partisi verdi. Komşular yüksek sesten şikayetçi olunca, Özpirinçci’nin meskenini polis bastı. 35. yaşını kutlayan oyuncunun sevgilisi Burak Yamantürk, “Eve müsaade evrakınız olmadan giremezsiniz” dedi. Bunun üzerine polis takımlarından bir vazifeli konutta denetim yaptı, kurallara uyulduğu için ceza kesilmedi.

“ESKİDEN ÜZÜLÜYORDUM ARTIK SİNİRLENİYORUM”

Özge Özpirinçci yaşananların akabinde Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

* Mesleğim boyunca magazinle her vakit saygılı ve düzeyli bir münasebet müdafaaya çalıştım ve bu da başarılı oldu. Evvelden üzülüyordum lakin artık sinirleniyorum. Açık hava bir restaurantta kutlanan doğum günüm meskende bahçede devam ediyor ve magazin kameraları konutun önüne gelip bahçenin içini çekmeye başlıyor.

* Bahçe duvarlarına çıkıyorlar. Arkadaşım inip onlarla konusup Burak ve Uraz’ın röportaj yapabileceğini söylediğinde ‘Herkes gelip bizimle röportaj yapacak yoksa sabaha kadar burdayız’ karşılığı ile karşılaşıyor.

* Ortamı germemek ismine bahçede asla etrafı rahatsız etmeyecek bir yükseklikteki müziğimizle ateş başında oturmaya devam ederken kapımıza polis geliyor. Meskendeki insan sayısının üç katı sayıda olan magazin ellerine istedikleri materyal geçmediği için akılları sıra polisi arayarak ortaya çıkacak imajları manipüle ederek durumu bir ‘baskın’ üzere göstermeye çalışıyor.

* Polis içeri geliyor ve bahçede yapılan konuşmada konutta bulunan bizlerin yanlış bir şey yapmadığını söylüyor ve konuttan ayrılıyor. Magazin kameraları tarafından daima imaj alınmasını istemediğimiz için de meskenin içine giriyoruz ve konutlara dağılıyoruz.

* Dediğim üzere, evvelce bu türlü şeylere üzülüyordum ancak artık sinirleniyorum. Yalnızca içimi dökmek istedim zira yazılıp çizilen palavra haberlerin, çamur at izi kalsın tutumlarının karşısında biz sessizliğimizi korudukça yanlış anlaşılabiliyoruz ve ben artık bu türlü şeylere tahammül edemiyorum..

Özge Özpirinçci’nin paylaşımı.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehzadeler kenti Amasya’da otizme ‘mavi’ farkındalık

İstanbul’da yüksek binalar ortasında ‘köy hayatı’