in

Özge Özpirinçci’nin ünlü isimlerle kutladığı doğum günü partisini polis bastı

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, 35’inci doğum gününü Bebeköy’de bir yerde kutladı. Oyuncunun doğum günü partisine; sevgilisi Burak Yamantürk, Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ, Berrak Tüzünataç, Uraz Kaygılaroğlu ve Murat Dalkılıç üzere ünlü isimler katıldı.

Kutlama sonrası Özge Özpirinçci-Burak Yamantürk çifti, arkadaşlarıyla Yeniköy’deki üç katlı müstakil meskenine geçti. Oyuncular, lüks villanın bahçesinde müzik çalarak, eğlenip sohbet etti.

KOMŞULAR ŞİKAYET ETTİ

Özpirinçci’nin komşuları yüksek sesten şikayetçi olup, polisi aradı. Olay yerine gelip, meskene girmek isteyen asayiş gruplarını kapıda karşılayan Yamantürk, “Eve müsaade evrakınız olmadan giremezsiniz” dedi.

BURAK YAMANTÜRK KÜFRETTİ

Basın mensuplarının manzara alması karşısında anlamsız bir reaksiyon gösteren Burak Yamantürk, “Evin içerisini de çek a…” diyerek, bağırıp küfretti.

POLİS CEZA KESMEDEN KONUTTAN AYRILDI

Polis gruplarından bir misyonlu daha sonra konuta girdi. Asayiş takımlarının incelemesi sonucu Kovid-19 salgınına karşı toplumsal aralık kuralına uyulduğu görüldü. Polisler oyuncunun konutundan ceza kesmeden ayrıldı.

BERRAK TÜZÜNATAÇ REAKSİYON GÖSTERDİ

Meskenden en son ayrılan Berrak Tüzünataç-Uraz Kaygılaroğlu çiftinden Tüzünataç ise gazetecilere “Sayenizde” diyerek reaksiyon gösterdi.

“PARTİ YOK KARDEŞİM”

Uraz Kaygılaroğlu sevgilisini sakinleştirmeye çabalasa da Tüzünataç “Hep negatif bir şey aranıyor” diyerek reaksiyon verdi. Muhabirler ise bu duruma “Partiyi yapan sizsiniz” deyince Uraz Kaygılaroğlu “Parti yok canım kardeşim parti yok. Meskende müzik dinledik bu da mı yasak” dedi.

“SİZ ÇAĞIRDINIZ GALİBA”

Müzikçi Murat Dalkılıç’ın, kutlama sonrası muhabirlerin eski sevgilisi Hande Erçel ile arkadaşı Murat Akdoğan’ın aşk yaşadığı savları ile ilgili soruları karşısında moralinin bozulduğu görüldü. Murat Dalkılıç “Polis baskınını görmedim, siz çağırdınız galiba” dedi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fox TV’nin tezli dizisi Baraj final yapıyor

Şarkıcı Sıla hakkında suç duyurusu