in

Poyraz Karayel dizisinin ‘Taş Kafa’sı Cem Cücenoğlu, yeni haliyle görenleri şoke ediyor

Sevilen birçok üretimde rol alan oyuncu Cem Cücenoğlu, Poyraz Karayel dizinden oynadığı Taş Baş karakteriyle hafızalara kazınmıştı. O günlerde kilo sorunu yaşayan Cücenoğlu, aldığı kararla zayıflamaya başlamıştı.

Son olarak tam 60 kilo veren Cücenoğlu, yeni imajıyla herkesi şaşırttı. Aldığı kiloları sıkı bir diyetle veren Cücenoğlu, toplumsal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini çekti. Cücenoğlu’nun saçını ve sakalını uzatması ise gözlerden kaçmadı.

CEM CÜCENOĞLU KİMDİR?

Cem Cücenoğlu, 7 Nisan 1976’da Ankara’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği Piyano Kısmı mezunudur. Tıpkı vakitte oyuncu eğitmenlik sertifikası bulunmaktadır. Hayli yapılı bir fizik özelliğine sahip oyuncu, bu özelliği oyunculuğunda da pek çok noktada kendisine avantaj sağlamıştır. Oyunculuğa başladığından bu yana Mecnun Yürek, Gurbet Bayanı, Cennet Mahallesi, Yabancı Damat, Son Osmanlı Yandım Ali, Ustura Kemal, Meczup Dumrul ve Poyraz Karayel üzere çeşitli sinema ve dizi sinemalarında rol almıştı.

Özel yaşantısında masa tenisi ve buz pateni sporlarıyla ilgilenen Cem Cücenoğlu, Zeynep Eylül Üçer ile evlidir.

İşte Cem Cücenoğlu’nun yeni hali;

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İmajını tazeleyen Merve Boluğur, yeni sevgilisinin yüzünü gösterdi

3 çocuğunu biçare bırakıp gittiği adam dolandırıcı çıktı, bayanın tepkisizliği stüdyodakileri çıldırttı