in

Rüyada Altın Bilezik Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada altın bilezik görmek farklı manalara gelmektedir. Mesela; İmam-ı Nablusi (r.a.) rüyada altın bilezik gören erkeği maddi açıdan zorlukların beklediğini ifade eder. Ama bir kadın böyle bir rüya görürse mala ve mülke kavuşur. Rüyada altın bilezik kişiden kişiye farklılık gösterir. Rüya tabiri yaşa, cinsiyete ve işe göre değişebilir.

Rüyada Bileziğini Kırdığını Görmek

Rüyada bilezik kırmak kişi için pek hayra alamet değildir. Rüya sahibinin dara düşeceğine, sağlık problemleriyle uğraşmak zorunda kalacağına delalettir. Ancak bazı yorumlar bunların aksini söyler. Rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir olay gerçekleşecek ve hayırlara vesile olacaktır.

Başka bir tabire göre ise kişinin rüyasında bilezik kırması zengin ise malının eksilmesine, fakir ise geçim sıkıntısından kurtulacak işe veya paraya delalettir.

Rüyada akrep soktuğunu görmek ne anlama gelir? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Rüyada Altın Bilezik Bulduğunu Görmek

Rüyada altın bilezik bulmak izdivaca işarettir. Rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kısmetle karşılaşır. Evli ise yakın bir zaman diliminde çocuk sahibi olur. Ayrıca kişi maddi açıdan yükselecek, nişan ve düğün masraflarını zorlanmadan karşılayabilecektir.

Başka kaynaklar böyle bir rüyanın şahsın zenginleşeceğine, toplum içindeki saygınlığının artacağına bir işaret olduğunu söyler.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Aldığını Görmek

Rüyada altın bilezik hediye almak kişiye herhangi bir yerden miras kalacağının habercisidir. Bu miras para, mal ya da mülk olabilir. Cafer-i Sadık (r.a.) ‘a göre; rüyada altın bilezik hediye almak hikmete, mala mülke, kedere veya evlada delalet eder. Görüldüğü üzere altın bilezik görmek genelde hayra alamettir.

Rüyada Altın Bilezik Sakladığını Görmek

Rüyada altın bilezik saklamak rüyanın akışına ve içeriğine göre farklı anlamlara gelmektedir. Kişi rüyasında ebeveynlerinden altın bilezik sakladığını görürse bir şeyler saklıyor demektir. Rüya sahibinin bir sırrının veya derdinin olduğunun kanıtıdır. Şayet rüya sahibi uyuduğu yastığın altına altın bilezik saklıyorsa sırrını ifşa etmeye veya bu sırrı tam anlamıyla koruyamadığına işarettir.

Rüyada altın bilezik saklamanın rüya sahibinin gizemli hallerinden herkesin şüphelendiğine, kişinin sırrını korumak için daha fazla çabalamasına delalettir. Bu özelliğiyle kişiyi uyarıcı bir yanı vardır.

Rüyada Altın Bileziğini Düşürdüğünü Görmek

Rüyada altın bilezik düşürmek şerre yorulur. Rüya sahibinin işinde veya aile hayatında çıkan pürüzlere dikkat çeker. Rüyayı gören kişi bir işte çalışıyorsa patronuyla sorun yaşayabilir. Herhangi bir yerde çalışmayan kişinin aile yaşantısında sorunlar meydana gelir.

Başka bir tabire göre; rüyasında altın bilezik düşüren kimseler hastalığa yakalanacaklardır. Bileziğin ev içinde düşmesi aile üyelerinden bazılarının bu rahatsızlığa yakalanacağının göstergesidir.

Düşürdüğü bileziği herhangi bir şekilde bulmak rüyayı gören kişinin yaptığı hatalardan ders çıkararak bir kez daha o yanlışa düşmemesi olarak kabul edilebilir.

Rüyada 3 Altın Bilezik Sahibi Olduğunu Görmek

Rüyada 3 altın bilezik mala ve mülke delalet eder. Kolunda takılı 3 altın bilezik kişinin işinde yükselmesine işarettir. Görülen rüyada altın bilezikler başkasının kolundaysa rüya sahibi gerçek hayatında o kimseyi kıskanır. O kişi ,erkek veya kadın fark etmez, başarılıdır. Herkesin imrendiği, parmakla gösterdiği birisidir. Toplum içinde prestiji yüksektir. Bu sebeplerle rüyayı gören kişi kıskanır.

Rüyada Topraktan Altın Bilezik Bulduğunu Görmek

Rüyada topraktan altın bilezik bulmak mesai harcamadan kazanılan paraya delalet eder. Kişiye ya bir miras kalır ya bir tanıdığı tarafından cebine para girer. Rüyada altın bilezik alimlerin de söylediği gibi rızka işarettir. Rüya sahibinin çok emek çekmeden paraya konması olarak görülebilir. Bu sebeple şer olarak değerlendirenler de mevcuttur.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Kan Tahlili Aç Karnına Mı Yapılır?