in

Sadakatsiz’de korkutan sahne! Bataklıkta meyyit bulunan bayan Derin mi?

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Beğenilen Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Buyruk Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Kanal D‘nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 31 Mart Çarşamba akşamı 24. yeni kısmıyla ekrana geldi. Bir anda ortadan kaybolan Derin’i bulmak için araştırmalara başlayan polis, Volkan ve Asya’yı sorguya aldı.

“SENİ ÖLDÜRECEĞİM DERİN”

Meskende inceleme yapan polis takımı, Derin’in günlüğünü buldu. Günlükte yazanlar herkesi şoke etti. Derin’in Volkan’dan korktuğunu tabir ettiği satırlar dikkat çekti. Bu durum polis soruşturmasının seyrini de değiştirdi. Derin’in günlüğünde Volkan hakkında yazdıkları sonrasında Derin’in polis dayısı Melih de duruma el koydu. Volkan’ın telefonundan Derin’e gönderilen ‘Seni öldüreceğim Derin’ iletisi sonrasında da tüm gözler Volkan’ın üzerine çevrildi.

POLİS ASYA VE VOLKAN’DAN ŞÜPHELENİYOR

Polis, Derin’in kaybolmasından Volkan’ı sorumlu tutmaya başladı. Derin’in mağazasındaki vazifeli bayanın sözleri de ortalığı düzgünce karıştırdı. Polis Asya ve Volkan’ın birlik olup Derin’i kaçırmış olacağından şüphelendi. Herkes tek tek sorguya alınırken şüpheliler ortasına Selçuk da girdi. Son vakitlerde yaşanan olaylar Selçuk’u bu durumun içine çekti ve polis tarafından sorgulandı. Haluk, Selçuk’la konuşup bu olayla bir ilgisi olup olmadığını sordu. Selçuk ise kendi konusunun Derin’le bir alakası olmadığını ve bu işte bir parmağı olmadığını söz etti.

CANSIZ VÜCUT BULUNDU

Kısmın final sahnesinde ise tüm araştırmalar devam ederken apansız gelen bir haber her şeyi değiştirdi. Bir bayana ilişkin cansız vücut bulunduğu ihbarından sonra Volkan, Gönül ve Haluk olay yerine gitti. Volkan, bataklıkta yüzü koyun yatan bayan cesedini görünce büyük şok yaşadı.

DİZİNİN ORJINALİNDE ÖLÜYOR

Sadakatsiz dizisi, 2015 yılında BBC One kanalında yayınlanan Doctor Foster isimli yabancı küçük drama dizisinin uyarlaması olarak çekiliyor. Sadakatsiz dizisinin yepyenisi olan Doctor Foster’da Derin karakterinin uyarlandığı Kate ölerek diziye veda etmişti.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İbrahim Çelikkol, başrol oynadığı Doğduğun Mesken Kaderindir dizisinden ayrıldı! Paylaşımları herkesi duygulandırdı

İntizar ve Sinem Gedik’in müstehcen imgelerini sızdıran bireye 7 yıl mahpus cezası verildi