in

Saplantılı hayranından cinsel içerikli iletiler alan Hadise, güvenlikli konut arayışına girdi

Şimdilerde Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap’te jürilik yapan Hadise, geçtiğimiz yıllarda kendisine cinsel içerikli mailler atan saplantılı hayranından “Beni takip ediyor, giydiğim kıyafetleri bile biliyor” diyerek savcılığa gidip şikayetçi olmuştu. Geçtiğimiz saplantılı hayranının tacizlerine devam ettiğini belirten müzikçi yine savcılığa gitmişti.

KONUTTA YALNIZ KALAMIYOR

Takvim gazetesinde yer alan haber

İstinye’deki konutundan taşınacak olan ünlü müzikçi, Zincirlikuyu‘da bulunan özel güvenlikli bir rezidansa geçmeye hazırlanıyor.

CLUBHOUSE MAĞDURU OLDU

Son periyodun tanınan uygulamaları ortasında gösterilen Clubhouse’dan arka arda açılan düzmece hesaplar üzerinden yaşanan dolandırıcılık mağdurlarından biri de Hadise olmuştu. İsmine düzmece hesap açıp beşerlerle konuşan bir kişinin olduğunu söyleyen ünlü müzikçi, toplumsal medya platformu Instagram üzerinden açıklama yaptı.

Yaşadığı bu olay karşısında türel süreçleri başlatacağını kaydeden Hadise, şunları kaydetti: “Dün akşam hiçbir formda içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse’da benim adımla açılmış bir hesap, benim sesimi taklit ederek benmiş üzere beşerlerle konuşmuş, sohbet etmiş, hatta müzik bile söylemiş. Pazartesi günü husus ile ilgili türel süreçleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.”

Kaynak: Başka

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkek arkadaşı tarafından darp edilen Bahar Candan’ın hastaneye giriş görüntüsü ortaya çıktı

Şeyma Subaşı, estetik ameliyatları sonrası hastanelik oldu