in

Selin Ciğerci vergi rekortmeni oldu! İşte ödediği ölçü ve listedeki yeri

Özel hayatı ve işleriyle sık sık isminden kelam ettiren fenomen ve iş bayanı Selin Ciğerci, sahne hayatını bıraktıktan sonra kendi kozmetik markasını kurdu. Satışlarda beklediği ilgiden de fazlasını gören Ciğerci, kendi hoşluk merkezlerini de açtı.

7 MİLYON 168 BİN TL ÖDEDİ

Eserleri kısa müddette çok beğenilen Selin Ciğerci, en başından beri söylediği “Vergi rekortmeni olacağım” kelamını de yerini getirdi. Büyük bir muvaffakiyete ulaşan Selin Ciğerci, 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek Türkiye’nin iş bayanları sıralamasında birinci 20’ye girdi.

EŞİNE ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Instagram hesabından eşi Gökhan Çıra’yla bir fotoğrafını paylaşan Selin Ciğerci, “Bugün seninle guru duyduğum günlerden birisi. Bu işleri bir arada kurduk büyüttük. Yıllarım, bel kemiğim, can modülüm Allah seni başımdan eksik etmesin. Çok şanslıyım senin üzere çalışkan bir kocam var” dedi.

“İNŞALLAH SENEYE DE OKUL YAPTIRIRIZ”

Gelen tebrik bildirilerine tek tek karşılık veremeyen Ciğerci, toplu bir açıklama yaparak şunları söyledi: “Ay tebrik iletileri telefonlar susmadı. Kocamla inanılmaz memnunuz. Allah’ım ne gurur verici haberler. İnşallah seneye de okul yaptırmak kısmet olur. Çalışmak dünyanın en hoş duygusu annemler, babamlar memnunluktan uçuyor. O denli yazayım dedim memnunluktan ne diyeceğimi bilemiyorum.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İki eltinin kaçtığı yufkacı Muammer Ay, canlı yayına bağlanıp kendini savundu

Kızı ezkaza TikTok fenomenine 7 bin TL gönderen Demet Akalın, alay konusu oldu