in

Sevilen dizide nefes kesen sahne! Akın, Çukur’un oyununu bozdu

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, İstek Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş üzere isimlerin yer aldığı Çukur dizisi dün akşam 122. yeni kısmıyla ekrana geldi. Vartolu’nun Halil’e yapacağı baskın sürpriz bir isim tarafından engellendi. Dedesinin otomobilini tamir etmeyi başaran Akın, Vartolular’ın yolunu kesmeyi başardı.

YAMAÇ İNTİKAMINI ALDI

Çukur son kısımda, kendisini kaçırarak iki yıl boyunca azap yapan Kulkan ve Cenk’in peşine düşen Yamaç, Cenk’ten intikamın aldı. Kapının önüne bırakılan fotoğrafta Kulkan ve Cenk’i gören Yamaç çabucak adrese gitti. Meskenden çıkan Kulkan’ı son anda kaçıran Yamaç, Cenk’i ise meskende yakaladı. Fakat meskenden kaçan Cenk, sokakta koşarken bir otomobilin çarpmasıyla öldü.

Yamaç, Cumali ile birlikte Metin’in yerine geldi. Meke ve Celasun’a Yamaç hayat dersi verirken; Meke ailesi, Celasun ise Karaca’dan dolayı Amca’nın yanında olduklarını söylediler.

AKIN ÇUKUR’UN OYUNUNU BOZDU

Çukur’un kısım sonu finalinde ise amca Cumali’nin talimatıyla Vartolu’nun Halil’e yapacağı baskını Akın Koçovalı engelledi. Akın, Vartolu ve adamlarına tuzak kurarak saldırıyı önledi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demet Akalın TikTok kurbanı oldu! Küçük kızı, canlı yayınını izlediği şahsa tam 7 bin TL gönderdi

Kansere yakalanan oyuncu Arif Güloğlu’ndan beklenen açıklama geldi: Desteğinizle süratle atlatacağım