in

Sinan Akçıl ile ikinci kez evlenen Burcu Kıratlı’nın gelinliği sevenlerinden tam not aldı

Aralık 2018’de küçük bir arkadaş kümesi eşliğinde Amsterdam’da nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, evliliklerinin dokuzuncu ayında boşanmıştı. Lakin ayrılığa daha fazla dayanmayan ikili, dün yine evlendi. Sade nikah merasiminde en çok konuşulan hususlarda biri de oyuncu Burcu Kıratlı’nın gelinliği oldu.

İKİNCİ GELİNLİĞİ TAM NOT ALDI

Amsterdam’da kıydıkları nikahta küçük özel bir tasarım gelinlik giyen Burcu Kıratlı, bu sefer kendisini ünlü modacı Hakan Akkaya’ya emanet etti. Balık model bir gelinlik tercih eden Kıratlı’nın dünkü hali takipçilerinden de tam not aldı. Kıratlı’nın gelinliği için “Bu sefer gelinliğe misal bir şey giymiş” ve “Gayet beğenilen olmuşsun” yorumları yapıldı.

BİRİNCİ GELİNLİK TERCİHİYLE GÜNLERCE KONUŞULMUŞTU

Sinan Akçıl, birinci nikah merasiminde Zeynep Bozkaya imzalı dekolteli küçük bir gelinlik tercih eden Burcu Kıratlı’yı birinci gördüğünde verdiği “Sevgilim giyinmeyi unutmuşsun” reaksiyonuyla günlerce konuşulmuştu. Kıratlı ise gelinliği hakkındaki tenkitlere “Gelinliğim için açıklama yapma gereği duymuyorum zira çok severek giydim” demişti.

İşte Burcu Kıratlı’nın dün giydiği gelinlik için yapılan yorumlar…

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPK, piyasa dolandırıcılığı yapan 3 kişiye işlem yasağı getirdi

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisinin adını koluna dövme yaptırdı