in

Survivor 2021’de adaya veda isim Gonca oldu

Survivor 2021’in 23 Mart Salı akşamı ekrana gelen son kısmında eleme heyecanı yaşandı. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını iki kadro birer sefer kazandı. Böylelikle hem ünlüler hem de gönüllülerden eleme adayları çıkmıştı. Survivor son kısımdaki ada kurulunda ise ünlüler ve gönüllülerde SMS birincisi olan isimler, 4. ve 5. eleme adayını belirledi.

Survivor 2021’de bu hafta eleme kalan ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları Gonca, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Batuhan ve Ayşe ortasında SMS oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Oylama sonucuna nazaran Survivor 2021’den bu hafta elenen yarışmacı ünlüler kadrosundan Gonca Kakar oldu.

“HAYALLERİM VARDI”

Survivor’dan elenen Gonca gözyaşlarını tutamadı. Gonca, “Hayallerim vardı. Bu kadar erken veda edeceğimi düşünmüyordum” kelamlarıyla hüznünü lisana getirdi.

Gonca Kakar

GONCA KAKAR KİMDİR?

Survivor yarışmacılarından biri olan Gonca Kakar, 1 Temmuz 1989 doğumlu. Vücut eğitimi öğretmeni ve pilates eğitmeni olan Gonca, Mersin Üniversitesi mezunu. Yeni yarışmacısının yaptığı sporlar ortasında dalış yapmakta yer alıyor. Yedeklerden Ünlüler grubuna katılan Gonca , 1.77 uzunluğunda ve 64 kilogram tartısında.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sunucu Bircan Bali’nin estetiksiz hali ağızları açık bıraktı

Oyuncu Sanem Çelik, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı