in

Survivor 2021’de ünlüler ekibine eleme şoku! Yarışa veda eden ünlü oyuncu gözyaşlarına boğuldu

Survivor Türkiye’de bu haftanın dokunulmazlık oyunları iki ekip birer defa kazandı. Survivor kurullarında yapılan oylamalarla birinci üç aday belirli olmuştu. Survivor son kısımda ise ünlüler ve gönüllülerde SMS birincisi olan yarışmacılar, haftanın 4. ve 5. eleme adaylarını da belirledi.

POYRAZ VE İSMAİL BALABAN BİRİNCİ OLDU

Survivor’da bu hafta ünlüler ve gönüllüler için SMS halk oylaması yapıldı. Bu oylamada ünlüler grubu ve gönüllüler ekibinden en çok oyu alan isimler belirli oldu. Gönüllüler kadrosunda SMS oylaması birincisi Poyraz olurken ünlüler grubunda da İsmail Balaban oldu.

ELEME ADAYLARI MUHAKKAK OLDU

Survivor 2021’de bu haftanın birinci dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler ekibinde Hanzade ve Aleyna Çalışkan aday olmuştu. İkinci oyunu kaybeden ünlüler kadrosundaki oylamada ise Hikaye Çelik haftanın 3. eleme adayı oldu. Survivor’da gönüllüler ekibi birincisi olan Poyraz, dördüncü eleme adayı olarak Aleyna Kalaycıoğlu’nun ismini söyledi.

Ünlüler kadrosu SMS birincisi olan İsmail Balaban ise 5. eleme adayı olarak Davet Atakan’ın ismini söyledi. İsmail, geçen haftanın oylama birincisi olan Davet’in gitmeyeceğinden emin olduğu için onu eleme adayı yaptığını söyledi.

HİKAYE ADAYA VEDA ETTİ

Survivor 2021’de bu hafta elemeye kalan ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları Hanzade, Aleyna Çalışkan, Aleyna Kalaycıoğlu, Hikaye Çelik ve Davet Atakan ortasında SMS oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı ünlü oyuncu Hikaye Çelik oldu.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Elendiğini öğrenince gözyaşlarına hakim olamayan Hikaye Çelik, “Buna hazır değildim. Tahminen onlar üzere tekraren potaya girerim o denli giderim sanıyorum lakin o denli olmadı. Survivor’da kimseyle bir sorunum yok. Lakin kimin hakkında ne hissettiysem onları söyledim. Herkese hakkımı helal ediyorum. Burada inanılmaz şeyler yaşadım” tabirlerini kullandı.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

‘Tosun Paşa sinemasındaki hamam sahnesini RTÜK sansürledi’ argümanına Lider Şahin açıklık getirdi

Art Sokaklar’daki bir sahne avukatları ayağa kaldırdı! 70 baro lideri diziyi RTÜK’e şikayet etti