in

Survivor’da kim elendi, kim gitti? 6 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması..

TV8 ekranlarının sevilen müsabakası Survivor’ın 64. bölümünde Gönüllüler ve Ünlüler grubu yarışmacıları, ilk etapta irtibat oyunu için uğraş verdi.

Kuvvetli parkurda ipi göğüsleyen Gönüllüler, irtibat oyununu kazandı ve ailelerinden gelen elektronik postaları okuma bahtını elde etti.

Bağlantı oyunu sonrasında yapılan ada kurulunda en az SMS alan isimle birlikte Survivor’dan kim elendi? sorusu karşılık buldu.

İsmail, Doğan, Sergen ve Batuhan’ın potada olduğu Survivor 2021’in dün akşamki kısmında, 4 yarışmacıya verilen ceza geceye damga vurdu.

Pekala, Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte, 6 Nisan Survivor’a veda eden isim..

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’in dün akşamki kısmında yapılan ada kurulunda Batuhan, İlayda, Aleyna ve Aleyna Çalışkan’ın kural ihlali nedeniyle 3 oyun cezası alması da dikkat çekti.

Ünlüler takımının SMS birincisi olan Batuhan’ın adaylığı düştü ve isim vermedi. Batuhan yerine potaya giren isim Çağrı oldu.

İsmail, Doğan, Sergen ve Davet’in ortasında geçen SMS çabasının akabinde Acun Ilıcalı en az oyu alarak adaya veda eden ismin Doğan olduğunu açıkladı.

Doğan Keser, ”Abi buraya gülerek geldim, gülerek gitmek isterim. Çok memnunum burada, bu ailede olduğum için. Herkese teşekkür ediyorum. Çok hoş beşerler tanıdım.” sözlerini kullandı.

SURVİVOR’DA SMS SIRALAMASI AŞİKÂR OLDU

Survivor 2021’in 13. hafta SMS sıralaması belirli oldu. Bu hafta Ünlüler kadrosunda SMS birincisi Batuhan, SMS ikincisi İsmail olurken SMS sonuncusu ise Melis oldu.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TikTok’un en çok kazananları

Aşk adamı Casanova aslında hekimmiş