in

Survivor’da pota heyecanı! Elemeye kalan isimler belirli oldu

Survivor 2021 son kısımda ünlüler ile gönüllüler yarışmacıları dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Birinci oyunu kazanan gönüllüler, dün akşam da kazanarak bir hafta daha kalmayı garantilemek, ünlüler grubu ise rakip kadrodan bir adayın potaya girmesini sağlamak için dokunulmazlığı kazanmak için gayret etti.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANDILAR

Balyozla girdikleri ve önüne gelen mahzuru yıkarak ilerledikleri parkurda dayanılmaz müsabakalar ekrana geldi. Kıra kıra gidilen parkurda üstünlük sağlayan ünlüler ekibi 10-7’lik skorla dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

ÜNLÜLERİN BİRİNCİ ADAYI GONCA OLDU

Survivor’da haftanın birinci dokunulmazlık oyununu gönüllüler ekibi kazanmayı başarmıştı. Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler, ada oylamasında Gonca’yı birinci gitme adayı olarak belirledi.

Gonca

GÖNÜLLÜLERDEN İKİ İSİM ELEMEYE KALDI

Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler oldu. Ada kurulunda gönüllüler ekibinden eleme adayı olarak ismi yazılanlar Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Ayşe oldu. Bu üç isim ortasında isimleri dörder sefer yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan birlikte eleme adayı oldular.

Hanzade

Aleyna Çalışkan

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şeyma Subaşı’nın milyarder sevgilisinin lüks arabası çalıntı çıktı

Günahsızlar Apartmanı yeni kısmıyla ekrana geliyor! Perişan hale gelen Gülben, herkesi kahrediyor