in

Taarruza uğrayan Bahar Candan hastaneye kaldırıldı

Televizyon ekranlarının fenomen programı İşte Benim Tarzım ile ismini duyuran Bahar Candan, arkadaşları ile birlikte Uludağ’da bir partiye katıldı. Lakin fenomen isim gittiği cümbüş yerinde şimdi kimliği bilinmeyen kişi tarafından taarruza uğradı.

YÜZÜNE 10 DİKİŞ ATILDI

Olaydan haberdar olan abla Nihal Candan ise birinci müdahalenin akabinde apar topar kardeşini İstanbul’a getirdi. Burada bir hastaneye kaldırılan Bahar Candan’ın yüzüne 10 dikiş atıldı. Daha sonra toplumsal medya hesabı Instagram üzerinden açıklama Nihal Candan, “Merak eden herkese teşekkürler. Çok berbat bir gece geçirdik. Şükürler olsun ki kardeşim daha yeterli. Dünyadaki berbatlığın son bulması dileğiyle…” dedi.

“KONU YARGIDA ŞAHSEN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”

Söylemezsem Olmaz programına da telefonla bağlanan Nihal Candan yaşananları şöyle anlattı: “İstanbul’dayken aldım haberi. Şu an durumu âlâ yüzüne dikiş atıldı. Yanağına dikiş atıldı. Hekim kesici bir şey olduğunu söyledi. Bahar yumrukla olduğunu söylemişti lakin yumrukla olunabilecek bir şey değilmiş. Mevzu yargıda, şahsen takipçisi olacağım.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ece Seçkin’in olay yaratan klibinde gözyaşlarına boğulduğu ortaya çıktı

Ünlü müzikçi Doğuş, yeni projesi için kolları sıvadı