in

Tehdit edilen Esra Erol hücuma mı uğradı? Canlı yayında her şeyi anlattı

Yıllardır ATV ekranlarında program sunan Esra Erol, geçtiğimiz günlerde yeni evlendiği adamı dolandırdığı argüman edilen Kibar Ünüvar’ın olayını işlemeye başladı. Dolandırıcılık kuşkusuyla ekrana çıkan Ünüvar’ın yıllar evvel silahla yaralanma sonucu hayatını kaybeden eşinin vefatına sebep olduğu ileri sürüldü. Bu mevzuyu işlemeye başlayan Esra Erol, kanıtlarıyla mevzuyu işlemeye başlayınca Kibar Ünivar ve çocukları tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

ESRA EROL HÜCUMA MI UĞRADI?

Yaşanan tehdit olayının akabinde birçok mecrada Erol’un yayın sonra akına uğradığı hatta hastaneye kaldırıldığı ileri sürüldü. Günlerdir hakkında çıkan savlara kulak asmadığını lakin babasının haberleri görüp “Kızım benden bir şey saklıyorsun” demesi üzerine açıklama yapmak istediğini söyleyen Erol, canlı yayında sessizliğini bozdu.

“BÖYLE BİR ŞEY YAŞANMADI, SEVENLERİMİN İÇİ RAHAT OLSUN”

Programının sonunda açıklama yapan Esra Erol şu tabirleri kullandı: “Beni üzen şey benim akına uğradığıma dair haberlerin sevenlerimi ve ailemi üzüyor olması. Bu türlü bir durum yok yaşanmadı. Eline klavyeyi geçiren yazıyor. Esra Erol hakikat bildiği yayıncılık anlayışıyla devam ediyor. Beni seven herkesin içi rahat olsun.

Bir hengame yaşanmadı. Babam bile ‘benden sakladığın bir şeyler var mı’ diye sordu. O yüzden bu gerçek dışı haberlerin hakikat olmadığının altını çizmek istiyoruz. Çok uygunuz sağlıklıyız. Bu türlü bir durum olursa bu zati kıymetli haber sitelerinde görürsünüz. Palavra yanlış bir şeyin bu kadar büyümesini aklım almıyor. Yanlışsız haberlere itimadın.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sadakatsiz’in başrolü Melis Sezen yeni kısma saatler kala heyecanı arttırdı: Bu sefer çok kötü

Instagram hesabı açan Engin Akyürek’ten yeni paylaşım geldi