in

Tekrar Esra Erol tekrar hayrete düşüren olay! Bu defa ahlaksız itiraf programa damga vurdu

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol‘da programında, iki eltinin yufkacı Muammer’e kaçma olayının yankıları şimdi dinmemişken, akıllara sakinlik veren bir olay daha yaşandı. Programın bugün ekrana gelen kısmında Mehmet isimli bir şahıs, kendisinden 36 yaş küçük iş arkadaşı Ebru isimli bir bayan tarafından 535 bin lira dolandırıldığını argüman etti. Tezlerin akabinde Esra Erol, canlı yayında yaşlı adamla bayanı yüzleştirdi.

“AHLAKSIZ TEKLİFTE BULUNDULAR”

Parayı borç olarak aldığını lisana getiren bayan, 2 yıl evvel aldığı 535 bin lira için “Biraz geciktirmiş olabilirim” kelamlarıyla kendisini savundu. Bunun üzerine yaşlı adam, bayanın kelamlarını yalanlayarak Ebru’nun daha evvel de öteki erkeklerden tıpkı formda para aldığını belirtti. Fakat dolandırıcı olarak tez ettiği Ebru ise, “Ahlaksız teklifte bulundular. Karşılığında, ben de paraya gereksinimim olduğu için ve ailem sıkıntı durumda olduğumu bilmediği için kabul ettim.” itirafında bulundu.

TECAVÜZE UĞRADIĞINI TEZ ETTİ

Genç bayanın kelamları sonrası Esra Erol ve stüdyodakiler hayrete düştü. İzleyicilerden gelen reaksiyon üzerine skandal bir kelama daha imza atan bayan, ahlaksız teklifin aslında tecavüz olduğunu argüman ederek, “Yayında bunu söylemeyecektim aslında, tecavüz olduğu için” diyerek bir kere daha şok yaşattı.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

‘Yufkacı Muammer’e kaçan iki eltiden biri konutuna dönme kararı aldı

Berdan Mardini ve Fatoş Mardini 11 yıllık evliliğini bitirdi