in

Turkcell Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Daha Fazla Bilgi

Aktif Turkcell Bireysel ön ödemeli ses veya data hattına sahip müşterilerimiz kampanyadan 18 Nisan – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında yararlanabilirler. Kampanyaya katılım turkcell.com.tr ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden sağlanmaktadır.

Müşterilerin kampanyadan yararlanabilmek için ücretli, internet içeren bir paket kullanıyor olmaları gerekmektedir. Dijital Operatör uygulaması ve turkcell.com.tr üzerinden 10 TL ödeyerek kampanya katılımı sağladıkları anda o sırada aktif olan internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet ve dijital servis datası tanımlanacaktır. Kampanya kapsamında sunulan internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde, verilen kampanya faydası da iptal edilir. Halihazırda 4.5G aboneliği bulunmayan müşteriler Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası’na katıldıklarında 4.5G abonelikleri otomatik olarak başlatılır. Müşterinin tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya tanımlanarak bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterinin üzerinde herhangi bir internet paketi kotası bulunmuyorsa, paket bitim tarihine kadar kendi aşım tarifesinden ücretlendirilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Ücretsiz verilen paketler, kullanım hakkı günlük, saatlik, haftalık periyodlarla belirtilmiş veya; Turkcell TV, Dergilik, BiP, Lifebox yönleri/URL’leri/uygulamaları hariç belirli bir URL/web sitesi/uygulama yönüne özel paketler kampanyadan yararlanamayacaktır.

Özet Bilgiler

Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir?

Kampanya kapsamında sunulan internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir.

Kampanya hangi yönlere geçerlidir?  

Yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

Kampanyaya katılım sağlandığında bilgilendirme SMS’i gelir, sonrasında kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılmaya başlanabilir.

 Kampanya her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi? 

Hayır, yenilenmemektedir.

Nedir?

10 TL karşılığında kampanyaya katılım anında müşteri üzerinde bulunan internet içerikli paketlerin içerik miktarı kadar internet ve dijital servis datası sunulmaktadır.

Kimler yararlanabilir?

Aktif Turkcell Bireysel ön ödemeli ses veya data hattına sahip, internet içeren aktif bir paketi bulunan müşterilerimiz kampanyadan 18 Nisan – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında yararlanabilirler.

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

One Comment

Leave a Reply

  One Ping

  1. Pingback:

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  2019 Yeni Corolla mayıs ayı kampanyası

  A101'de büyük indirim başlıyor! 17 Ekim A101 aktüel kataloğu!