in

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 3. sefer gebe olduğunun muştusunu verdi

Acun Ilıcalı’nın yeni kurduğu Exxen platformunda yayınlanacak olan Kanlı Yayın dizisi için hazırlıklara başlayan Bergüzar Korel, artan olaylardan ötürü çekimleri ileri bir tarihi ertelediklerini söylerken bir de hamilelik muştusu verdi.

“DİZİYE HAZIRLANIRKEN GEBE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM”

Toplumsal medya hesabı Instagram’dan paylaşım yapan oyuncu şu tabirleri kullandı: “Ekranlardan uzak kaldığım 3 yılın akabinde, beni çok heyecanlandıran, kreatif tarafında olduğum ve aylardır çok değerli bir grupla hazırlandığımız ‘Kanlı Yayın’ isimli dizimiz için sete çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak gebe olduğumu öğrendim. Gebe olmam projeye devam etmeme pürüz değilken, artan olaylar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fizikî değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerine çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık.”

“BU PROJEYE VEDA ETMEK BENİM İÇİN HİÇ KOLAY DEĞİL”

Bir yandan minik bebeğimiz bir yandan çok değerli beşerler ile büyük bir emek vererek üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek… Benim için hiç kolay değil… Tüm bu süreçte mükemmel beşerlerle çalıştım. Direktörümüz Can Ulkay. senaristimiz Selim Erkul. üretimcimiz Ahmet Kayımtu ve Julia Berköz, üretim şirketimiz Saran Studıos ve Exxen ailesi… Çok şey öğrendiğim ve şahane bir yaratım süreci geçirdiğim tüm grup arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ederim. Dilerim sağlıklı günlerde tekrar kesişsin yollarımız. “

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kızı ezkaza TikTok fenomenine 7 bin TL gönderen Demet Akalın, alay konusu oldu

Koronavirüse yakalanan oyuncu Ceren Yılmaz hastaneye kaldırıldı