in

Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten yeni aşkını Instagram’dan haykırdı: Niyetimiz sevincimizle sevmek olsun

Şimdilerde rol aldığı “Maraşlı” dizisi ile gündemde olan Melis İşiten, 2019 yılında kendisi üzere oyuncu olan eşi Uraz Kaygılaroğlu‘ndan ayrılmıştı. Kaygılaroğlu’ndan Ada isminde bir kız çocuğu bulunan İşiten, yeni aşkını birinci kere Instagram hesabından açıkladı.

URAZ DA YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇMIŞTI

Uraz Kaygılaroğlu’nun meslektaşı Berrak Tüzünataç ile aşk yaşadığının ortaya çıkmasının akabinde İşiten’in de gönlünü komedyen Sergen Deveci’ye kaptırması ve bunu duyurması toplumsal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

“NİYETİMİZ SEVİNCİMİZLE SEVMEK OLSUN”

Ünlü oyuncu, paylaşımında Deveci’yi etiketleyerek, “Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ancak darılırsak kalırız o denli. Hiç darılmasak olmaz mı? Paramparça olmadan lisana gelse kırılmaya yazan taraflarımız böylece gülüşümüzle uygun etsek birbirimizi derim ben. Yeniden kadehlerle doğurur sabahı, kahkahalarımızla şifalandırırız birbirimizi. Affedilir diyorum yani, öpünce diyorum geçer, kâfi ki niyetimiz sevincimizle sevmek olsun” notunu düştü.

PROGRAMINA KATILMIŞTI

Melis İşiten, toplumsal medyada çektiği görüntüler ile ünlenen Sergen Deveci’nin Youtube kanalından yayınlanan “Sergen Deveci ile Daniska Show” programına katılmıştı.

Sergen Deveci

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kraliyetten ayrılan Prens Harry’nin yeni işi aşikâr oldu

Ceren Hindistan’dan çocuğunun babası Ümit Aslan’a: Açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın