Watsons 2020 Iphone Çekilişi

Türkiye’de yaygın mağazaları ile kişisel bakım ve kozmetik alanında faaliyet göstermekte olan İngiliz menşeli firma Watsons düzenliği çekiliş ile birlikte kullanıcılarına Iphone armağan ediyor. 29.06.2020 ve 30.07.2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde tek seferde 30 TL ve üstü alışverişler için kampanyaya katılmaya hak kazanılıyor. Çekişilin 18.08.2020 tarihinde noter huzurunda yapılması ve sonucunda katılımcılar arasından 10 kişiye iPhone Pro Max 256 GB armağan edilecektir.

Watsons Iphone Çekilişine Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılmak için mağazalardan ya da internet sitesinden tek seferde 30 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir. İndirimli ürünlerin de kampanyaya dahil edildiği alışverişlerde her seferde 1 çekiliş hakkı tanınmaktadır. Kampanyaya dahil olmak için ise deodorant ürünlerinden; sprey, parfüm, roll-on ve stick ürünlerinden alınması gerekmektedir. Her alışverişte tek katılım hakkı bulunmaktadır. Dolayısıyla 30 TL katları üzerinde dahi aynı kampanya kodu geçerli olmaktadır. Kampanyaya başvuru için internet sitesi üzerinden ilgili formu doldurması gerekmektedir.

Ayrıca Shell’den 1.500.000 TL değerinde yakıt hediyesi bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Watsons Iphone Çekilişi Katılım Koşulları Nelerdir?

Watsons iPhone çekişi için başvuru yapacak adayların şu kriterleri yerine getirmesi gerekmektedir;

 • Kampanya, Watsons Güzellik ve Bakım Ürün TİC. AŞ. adına 22.06.2020 tarihli izin ile ESTABOOM tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanyaya katılım için tarihler; 29.06.2020 ve 30.07.2020 aralığıdır. 30 Temmuz’daki katılımlar için son saat 02.00’dir. Türkiye genelindeki Watsons mağazalarından ya da internet sitesinden bu tarihler aralığında yapılmış alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu tarihler öncesinde ya da sonrasında yapılmış alışverişlerde kampanyaya katılım sağlanmamaktadır.
 • Kampanyaya katılım için Watsons Card sahibi olmak gerekmektedir.
 • Kampanya kazananları 18.08.2020 tarihinde saat 14.30’da Estaboom Toplantı Salonu’nda noter huzurunda yapılacak çekiliş ile birlikte belirlenecektir.
 • Kampanya sonucunda talihli 10 kişiye 13,300,00 TL değerinde Iphone 11 Pro verilecektir.
 • Kazanan kişilerin duyurusu 21.08.2020 tarihinde Birgün Gazetesi’nde yayımlanacaktır. Bunun yanında asil ve yedek olmuş kimselere de posta yoluyla bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmeler yüzünden Watsons AŞ. sorumlu tutulamaz.
 • 05.09.2020 tarihindeki mesai saatinin sonuna kadar başvuru yapmayan asil talihler ile 20.09.2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedeklere ikramiye verilmemektedir.
 • Çekilişe katılmak için Watsons Card aktivasyonunun yapılması gerekmektedir.
 • Kart bilgileri hatalı olduğunda, kişinin bilgileri ile uyuşmadığında ya da benzeri sorunlarda çekiliş ile hak kazanılmış olsa bile kazanan kişiye ikramiyesi verilmeyecektir.
 • Kart ile 30 TL ya da üstü değerinde deodorant alışverişi yapılması gerekmektedir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiyeye katılamaz.
 • İkramiye sonucunda ortaya çıkacak KDV ya da ÖTV gibi vergiler katılımcı tarafından ödenmektedir.

Watsons Card Nasıl Çıkarılır?

Kampanyaya katılmak için gerekli olan Watsons Card çıkarmak için internet kanalı ya da mağazalar kullanılabilmektedir. En hızlı yöntem olarak mağazaların tercih edilmesi yararlı olacaktır. Cüzi bir bedel karşılığında Watsons Card alınabilmektedir. Ancak mağazadan alınan kart aktive olmadığı için henüz kullanıma hazır değildir. Bu doğrultuda Watsons internet sitesi ya da müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla aktivasyon yapmak mümkündür. Kampanyaya katılım için kart bilgilerinin kimlik bilgisi ile uyuşacağı şekilde doğru girilmesi önemlidir. Aynı zamanda yapılacak bildirimler için de adres bilgilerinin eksiksiz ve tam olarak girilmesi gerekmektedir. Kısa süre içerisinde tamamlayacağınız aktivasyon işlemleri sonucunda Watsons Card aktif hale gelecektir. Kart sayesinde çekilişe katılabileceğiniz gibi aynı zamanda karta özel olarak tanımlanan indirimlerden de yararlanabilirsiniz. İlgili kartlar, sahiplerine ait olup başkaları tarafından kullanılamaz. Kaybolması ya da çalınması gibi durumlarda müşteri hizmetleri üzerinden kapatılıp yeniden çıkarılması gerekmektedir. Kampanyaya başkasının kartı ile katılmak halinde kart sahibi ikramiyeyi kazanacaktır.

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir