in

Yamaç’ın yıllar sonra kızını ve Efsun’u gördüğü sahne Çukur’a damga vurdu

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, İstek Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş‘ın yer aldığı Çukur, dün akşam 117. yeni kısmıyla izleyici karşısına çıktı.

DEĞİŞİK BİR ORTAMLA KARŞILAŞTI

Çukur son kısımda amca Koçovalı’nın artık işvereni olduğu eski konutuna giden Yamaç, hiçbir şeyin eskisi üzere olmadığını gördü. Yamaç eskisine nazaran çok daha farklı bir sofra ile karşılaştı. Yeni sofradaki tuhaflıklar Yamaç’ın da gözünden kaçmadı.

YAMAÇ, KULKAN’IN PEŞİNE DÜŞTÜ

Salih’in dayanak verdiği Yamaç, kendisini bu hale getiren kişinin amcası Cumali olduğunu bilmeden harekete geçti. Amca Cumali, hem hata ortağı Kulkan’ın ölmesini sağlamak hem de Yamaç’ın itimadını kazanmak için Yamaç’a Kulkan’ın yerini söyledi.

YAMAÇ, YILLAR SONRA KIZI VE EFSUN’U GÖRDÜ

Yamaç ise yakaladığı Kulkan’dan Efsun’un yerini öğrendi. Efsun’u zorla tutulduğu konutta, kızıyla birlikte gören Yamaç, gözyaşlarına boğuldu. Kısmın final sahnesinde ise Yamaç, Efsun’un karşısına çıktı. Uzun bir ortadan sonra Yamaç ile karşı karşıya gelen Efsun ise büyük bir şok yaşadı.

Kısa müddette Twitter’da da gündem olan sahneyi izleyenler gözyaşlarına hakim olamadıklarını belirtti. İşte Çukur’daki duygusal sahne için yapılan birtakım yorumlar…

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Belediye bünyesine KPSS 60 puan ile zabıta alımı devam ediyor! Başvuru şartları neler?

SPK, piyasa dolandırıcılığı yapan 3 kişiye işlem yasağı getirdi