in

Yasak Elma’da senaryo tepetaklak oldu! Seyirciler ‘rüya’ tezini duyunca küplere bindi

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Nesrin Cavadzade‘nin paylaştığı Yasak Elma dizisi, dün akşam 103. yeni kısmıyla ekrana geldi. Yıldız ve Çağatay konutta çıkan yangın nedeniyle dumandan zehirlendikten sonra Yıldız komaya girdi. Sevilen dizide 5 yıllık bir vakit atlaması yaşandı.

HASAN ALİ KEBAPÇI, ŞAHİKA MÜZİKÇİ OLDU

Çağatay ise bu süreçte Cansu’yla evlenip Yıldız’ın oğluyla yaşamaya başladı. Halit Can’ı kendi çocuğu üzere görmeye başlayan Cansu ise annelik yapmaya başladı.

YILDIZ KOMADAN UYANDI

5 yılın akabinde komadan uyanan Yıldız ise gördükleri karşısında büyük şok yaşadı. Yıldız’ın uyandığını öğrenen Çağatay ile Cansu ortasında ise büyük bir kriz yaşandı. Yıldız eski hayatını geri kazanmak için elinden geleni yapmak için çabaladı.

YAŞANANLAR HAYAL MIYDI?

Final sahnesinde ise içinde Yıldız’ın bulunduğu ve Cansu’nun kullandığı araba uçurumdan düştü. O anda ise Yıldız ve Çağatay’ın köşkteki yangında zehirlenerek bayıldıkları an ekrana geldi. Yasak Elma’nın son kısmında yaşananların ise Yıldız’ın düşü olduğu tez edildi.

İZLEYİCİLER İKİYE BÖLÜNDÜ

Yasak Elma’nın son kısmında yaşananlar izleyiciyi ikiye böldü. İzleyicilerin bir kısmı dizinin bu halini beğendiğini söylerken bir kısmı da akıllarıyla oynadıklarını söyleyerek reaksiyon gösterdi.

İşte Yasak Elma için yapılan yorumlar…

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dengelerin alt üst olduğu Çukur’da Vartolu ve Yamaç’ın büyük savaşı başladı

“Eşofmandan bıktım” diyen Nurgül Yeşilçay, derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi