in

Yufkacı Muammer, kendisine kaçan eltilerle market alışverişine çıktı! İşte o anların manzarası

Esra Erol’un programında inanılmaz bir olay yaşandı. İsimleri Hamide Duman olan iki elti kocalarını terk edip, Muammer Ay isimli yufkacıya kaçtı. Olay bayanlardan birinin kocasının yardım istemesiyle ortaya çıktı.

MARKET ALIŞVERİŞİNE ÇIKTILAR

Günlerdir Türkiye gündemini meşgul eden olayın yankıları sürerken Muammer Ay, kendisine kaçan eltilerle market alışverişine çıktı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen o anlarda eltiler önde yürürken, Muammer Ay’ın onları biraz daha geriden takip ettiği görülüyor.

İKİ ELTİ BİREBİR ADAMA KAÇTI

2 çocuk babası Mehmet Duman, 17 yıl evvel evlendiği eşi Hamide Duman ve eltisinin 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine canlı yayına çıktı. Kayıp ilanı verilen iki elti ise imajlı olarak yayına bağlanarak Muammer Ay’ın yanında memnun olduklarını eşlerinin kendilerine sahip çıkmadıkları için meskenlerine geri dönmeyeceklerini söyledi.

“MUAMMER’LE BAĞ YAŞAMAMIM SEBEBİ EŞİMDİR”

Muammer Ay ile bağa başlamasında eşini sorumlu tutan büyük elti Hamide Duman “Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o vakit elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay’la bağlantı yaşama sebebim eşimdir” diyerek başta Esra Erol olmak üzere tüm izleyicileri sıkıntıdan çıkardı.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eltisiyle tıpkı adama kaçan Hamide Duran, Palu Ailesi’ndeki Zeynep Ergül’e benzerliğiyle gündem oldu

Oyuncu ve seslendirme sanatkarı Kaya Akarsu ömrünü yitirdi