in

‘Yufkacı Muammer’e kaçan iki eltiden biri konutuna dönme kararı aldı

ATV ekranlarından izleyicileri hayrete düşüren hususların işlendiği Esra Erol‘un programında, 2 çocuk babası Mehmet Duman, 17 yıl evvel evlendiği eşi Hamide Duman ve eltisinin 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine canlı yayına çıkmıştı. Bunun üzerine programda araştırılmaya başlanan olayda, Mehmet Duman’ın 17 yıllık eşi ve eltisinin sahiden de Muammer Ay’a kaçtığı ortaya çıkmıştı.

“İLİŞKİ YAŞAMA SEBEBİM EŞİMDİR”

Birlikte kaçtığı eltisiyle kaldığı meskenden programa bağlanan Hamide Duran ise canlı yayına bağlanarak, “Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o vakit elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay’la münasebet yaşama sebebim eşimdir.” kelamlarıyla herkesi şaşkına çevirmişti.

“KAÇMAYA MECBUR KALDIM”

Tüm Türkiye’nin konuştuğu bu farklı olayda yeni bir gelişme daha yaşandı. Mehmet Duman’ın 17 yıllık eşi Hamide Duran, Esra Erol’un teşebbüsleri ile İstanbul’a dönme kararı aldı. Haftalar sonra ailesinin yüzünü güldüren kararı alan Duran, “Onlarla bir ilgim olmadığı için çocuklarım ve eşimin yanına geri dönmek istedim. Eltimin Muammer Ay ile ilgisini bildiğim için korktum. Kaçmaya mecbur kaldım” tabirinde bulundu. Duran’ın annesi ise, “Benim de kızımı bulun, benim kızımı da o adamın elinden kurtarın’ dedi. Küçül elti ise ‘Gelmez, onlar birbirini seviyor.” dedi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acun Ilıcalı, Exxen’deki iki projeyi Youtube’da yayınladı

Tekrar Esra Erol tekrar hayrete düşüren olay! Bu defa ahlaksız itiraf programa damga vurdu