in

Zerrin Özer’e tecavüz eden bireyle karıştırılan Güner Ümit isyan etti

Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Zerrin Özer, yıllar evvel kendisine tecavüz eden müzik üretimcisinin Ümit Güner olduğunu açıkladı. İtirafın kısa müddette gündem olmasının akabinde ezkaza görsel ve yazılı basında seslendirme sanatkarı olan Güner Ümit‘in ismi ve fotoğrafları yer aldı.

“OLAYIN AKABİNDE AİLECEK PERİŞAN OLDUK”

Günlerdir bu yakışıksız karışıklıktan muzdarip olan Güner Ümit, Ali Eyüboğlu ve Seher Kılıç’ın Youtube’da yaptığı Magazin Noteri programına konuk oldu. Hakkında çıkan palavra haberlere isyan eden Güner Ümit, olayın perde ardını anlattı. Bu olaydan ötürü bir haftadır ailece perişan olduklarını ve uyku uyuyamadığını belirten Güner Ümit, “Bir haftadır ailece çok problemler çekiyoruz bu olaylardan ötürü. Uyuyamıyorum artık. Robert de Niro’nun bir kelamı var. ‘Bu berbat dünyanın bir de cehennemi var.’ diye on gündür bunu yaşıyorum” dedi.

“İHALE BANA KALDI”

Ümit, bu süreçte yaşadıklarını ve olayı nasıl öğrendiğini soran Ali Eyüboğlu’na şu karşılığı verdi:

“Ben en son televizyonlara 2006’da çıktım. O günden beri de kendi halimde yaşıyorum, inzivaya çekildim. Benim toplumsal medya hesaplarım da olmadığı için olayı arkadaşlarım haber verdiler. Dediler ki ‘Ümit Güner diye biri bu haltı yemiş fakat basın bunu Güner Ümit diye çevirmiş.’ Benim bu olayla bir alakam yok. Sen (Ali Eyüboğlu) bu olayın geçmişini benden daha âlâ biliyorsun. Evvelden de Orhan Gencebay diye çevirmişlerdi. Artık de ihale bana kaldı. Pantolonu uyduramadılar, gömleği bana verdiler!”

Usta sanatçı başına gelen durumun akabinde yasal haklarını arayacağını da söyledi.

Kaynak: Snob Magazin

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esra Erol’da akıllara sakinlik veren olay! “Pazara gidiyoruz” diyerek konuttan çıkan iki elti tıpkı adama kaçtı

İmajını tazeleyen Merve Boluğur, yeni sevgilisinin yüzünü gösterdi